PDC World Cup of Darts 2011 Speelschema

Deelnemers PDC World Cup of Darts 2011

Geplaatste landen Ongeplaatste landen
1 – Engeland (Phil Taylor – James Wade)
2 – Nederland (Raymond van Barneveld – Co Stompé)
3 – Australië (Simon Whitlock – Paul Nicholson)
4 – Schotland (Gary AndersonRobert Thornton)
5 – Wales (Mark Webster – Barrie Bates)
6 – Noord-Ierland (Brendan Dolan – John MaGowan)
7 – Canada (John Part – Ken MacNeil)
8 – Verenigde Staten (Darin Young – Bill Davis)
Finland (Jarkko Komula – Marko Kantele)
België (Patrick Bulen – Rocco Maes)
Zweden (Magnus Caris – Par Riihonen)
Slovenië (Osmann Kijamat – Sebastijan Pecjak
Oostenrijk (Mensur Suljovic – Maik Langendorf)
Denemarken (Per Laursen – Vladimir Andersen)
Nieuw-Zeeland (Phillip Hazel – Warren Parry)
Polen (Krzsystof Kcuik – Krzsystof Ratajski)
Rusland (Anastasia Dobromyslova – Roman Konchikov)
Gibraltar (Dylan Duo – Dyson Parody)
Duitsland (Jyhan Artut – Andree Welge)
Tsjechië (Martin Kapucian – Pavel Drtil)
Spanje (Carlos Rodriguez – Antonio Alcinas)
Japan (Haruki Muramatsu – Taro Tachi)
Ierland (Mick McGowan – William O’Connor)
Slowakije (Peter Martin – Oto Zmelik)


Eerste Ronde

Vrijdagmiddag 3 december

Finland – België 2-6
Oostenrijk – Denemarken 6-4
Nieuw-Zeeland – Polen 6-2
Rusland – Gibraltar 6-4
Zweden – Slovenië 6-2
Spanje – Japan 6-3
Ierland – Slowakije 6-3

Tweede Ronde

Vrijdagavond 3 december

Canada – België 6-5
Verenigde Staten – Zweden 6-4
Noord-Ierland – Oostenrijk 3-6
Wales – Nieuw-Zeeland 6-4
Schotland – Rusland 6-2
Nederland – Duitsland 6-2
Engeland – Spanje 5-6
Australië – Ierland 6-5

Kwartfinale Groepsfase

Groep A – Zaterdag 4 december

Nederland – Canada 3-1
Raymond van Barneveld – Ken MacNeil 3-0
Co Stompé – John Part 2-3
Van Barneveld/Stompé – Part/MacNeil 3-2

Oostenrijk – Australië 0-4
Mensur Suljovic – Paul Nicholson 2-3
Maik Langendorf – Simon Whitlock 1-3
Suljovic/Langendorp – Nicholson/Whitlock 2-3

Nederland – Oostenrijk 3-1
Raymond van Barneveld – Maik Langendorf 3-2
Co Stompé – Mensur Suljovic 2-3
Van Barenveld/Stompé – Suljovic/Langendorf 3-2

Canada – Australië 1-3
John Part – Paul Nicholson 2-3
Ken MacNeil – Simon Whitlock 3-1
Part/MacNeil – Whitlock/Nicholson 1-3

Nederland – Australië 3-1
Raymond van Barneveld – Paul Nicholson 3-1
Co Stompé – Simon Whitlock 0-3
Van Barneveld/Stompé – Whitlock/Nicholson 3-2

Canada – Oostenrijk 3-1
John Part – Maik Langendorf 3-0
Ken MacNeil – Mensur Suljovic 1-3
Part/MacNeil – Langendorf/Suljovic 3-1

Groep B – Zaterdag 4 december

Spanje – Verenigde Staten 3-1
Carlos Rodriguez – Bill Davis 3-2
Antonio Alcinas – Darin Young 1-3
Rodriguez/Alcinas – Young/Davis 3-1

Wales – Schotland 3-1
Mark Webster – Robert Thornton 3-0
Barrie Bates – Gary Anderson 2-3
Webster/Bates – Anderson/Thornton 3-2

Spanje – Wales 1-3
Carlos Rodriguez – Barrie Bates 3-1
Antonio Alcinas – Mark Webster 1-3
Rodriguez/Alcinas – Webster/Bates 0-3

Verenigde Staten – Schotland 0-4
Darin Young – Robert Thornton 2-3
Bill Davis – Gary Anderson 0-3
Young/Davis – Anderson/Thornton 2-3

Spanje – Schotland 3-1
Carlos Rodriguez – Robert Thornton 0-3
Antonio Alcinas – Gary Aonderson 3-2
Rodriguez/Alcinas – Anderosn/Thornton 3-1

Verenigde Staten – Wales 3-1
Darin Young – Barrie Bates 3-2
Bill Davis – Mark Webster 1-3
Young/Davis – Webster/Bates 3-1

Halve Finale

Zondagmiddag 5 december

Nederland – Spanje 4-0
Raymond van Barneveld – Antonio Alcinas 6-2
Co Stompé – Carlos Rodriguez 6-3
Raymond van Barneveld – Carlos Rodriguez 6-4
Co Stompé – Antonio Alcinas 6-5

Wales – Australië 3-3, suddendeath leg
Mark Webster – Paul Nicholson 6-5
Barrie Bates – Simon Whitlock 4-6
Mark Webster – Simon Whitlock 4-6
Barrie Bates – Paul Nicholson 3-6
Webster/Bates – Whitlock/Nicholson 6-5
Wales wint suddendeath leg

Finale

Zondagavond 5 december

Nederland – Wales 4-2
Raymond van Barneveld – Barrie Bates 8-4
Co Stompé – Mark Webster 6-8
Raymond van Barneveld – Mark Webster 6-8
Co Stompé – Barrie Bates 8-5
Van Barneveld/Stompé – Webster/Bates 8-5

Delen: